دسته بندی کالاها

ورود به سایت

بازنشانی رمز عبور

تا کنون ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام

عضویت

عضویت به عنوان فروشنده

شماره موبایل یا ایمیل را وارد کنید

پسورد را وارد کنید

ثبت نام

https://virasn.com/فروشگاه /

سبد خالی

ویرا سیستم نادین virasn.com

چرا باید برای خانه خود دوربین مداربسته نصب کنید؟

تهیه و نصب یک سیستم نظارت تصویری در خانه شما می‌تواند هزینه‌بر باشد، اما از طرفی نصب نکردن آن هم می‌تواند برای شما هزینه بیشتری داشته باشد!؛ در اینجا ما به ۵ دلیل اصلی برای نصب سیستم دوربین مداربسته در خانه‌ها می‌پردازیم.

  • از خانه خود در برابر سارقان محافظت کنید

دلیل مهمی که شما باید نصب یک سیستم امنیتی برای خانه خود در نظر بگیرد این است که این سیستم ها از اعضای خانواده و خود شنا در برابر مزاحمان یا سارقان محافظت می‌کنند. معمولا وجود یک سیستم هشدار در بیشتر موارد برای محافظت از خانه و ساکنان آن در برابر خطرات احتمالی کافی است. در موارد دیگر، سارقان ممکن است حتی زمانی که اعضای خانواده در داخل خانه هستند، آگاهانه یا ناآگاهانه یک خانه را هدف قرار دهند!؛ اینجا جایی است که نقش دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های نظارت تصویری پررنگ می‌شود.

  • برای خانواده خود آرامش خاطر فراهم کنید

سیستم‌های امنیتی به بسیاری از خانواده‌ها آرامش خاطر می‌دهد؛ افراد با فرض اینکه در یک محیط برای محافظت از خود مانیتور می‌شوند در آن مکان احساس آرامش بیشتری دارند. این احساس آرامش می‌تواند برای افراد سالمند و حتی حیوانات خانگی شما هم صدق کند!

  • از اقلام و داراییی‌های با ارزش خود محافظت کنید

فرض کنید که در طول عمر خود، اقلامی‌را جمع‌آوری و خریداری کردید که برایتان اهمیت ویژه‌ای دارند؛ از پول های نقد گرفته تا طلا، از کادوهای با ارزش گرفته تا فیلم های فیزیکی خاطرانگیز شما؛ جالب اینجاست، وقتی مجرمان وارد خانه ما می‌شوند، احساسات ما نسبت به دارایی هایمان چیزی دور از ذهن آنها است، زیرا آنها بر ارزش اجسام، اموال و وسایلی که به سرقت می‌برند تمرکز می‌کنند و گاها شما می‌توانید از سرقت یک فیلم VHS خانوادگی قدیمی و خاطر انگیز خود آسیب به مراتب بیشتری نسبت به سرقت پول‌های نقد خود ببینید!

  • داشتن شخص دیگری برای نظارت بر خانه شما

یکی از بزرگترین مزایای داشتن یک سیستم امنیتی در یک خانه تجهیز شده به دوربین‌های مداربسته این است که نظارت مستمر را حتی زمانی که خودتان قادر به انجام آن نیستید فراهم می‌کند. با فرض اینکه شما قادر به نظارت مستمر روی خانه خود نیستید؛ از مشغله‌های روزمره و کاری گرفته تا تعطیلات و سفرهای شما، سیستم‌های امنیتی خانگی و نظارت تصویری می‌توانند با آژیر کشیدن مستمر، برای همسایگان شما اعصاب خردکن باشند؛ اما با وجود شخصی با مسئولیت نظارت بر روی این موارد، همیشه کسی وجود دارد که به موقعیت‌های اضطراری به جای شما، واکنش نشان دهد.

  • از راه دور مراقب خانه خود باشید

شاید برای شما، توانایی مراقبت از خانه خود حتی در زمانی که در خانه خود نیستید، یکی از بزرگترین مزایای داشتن یک سیستم نظارت تصویری و انتقال تصویر باشد؛ با پیشرفت فناوری، بسیاری از سیستم‌های نظارت تصویریی به شما این امکان را می‌دهند که از طریق لپ تاپ یا تلفن هوشمند خود، از راه دور به سیستم امنیتی خانه خود دسترسی داشته باشید، تصاویر آرشیوی خود را بررسی یا حتی به صورت زنده شاهد اتفاقات پیرامون یا در خانه خود باشید.

اشتراک گذاری

با استفاده از روش های زیر میتوانید این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

Share on twitter
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp