دسته بندی کالاها

ورود به سایت

بازنشانی رمز عبور

تا کنون ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام

عضویت

عضویت به عنوان فروشنده

شماره موبایل یا ایمیل را وارد کنید

پسورد را وارد کنید

ثبت نام

https://virasn.com/فروشگاه /

سبد خالی

ویرا سیستم نادین virasn.com

معرفی قابلیت های فناوری تمام رنگی داهوا

داهوا، در طی سالیان دراز همواره در حال سرمایه گذاری در زمینه توسعه و فناوری تصاویر تمام رنگی بوده است تا مشکلات نظارت در محیط های کم نور را برطرف کند. شرکت داهوا، در سال ۲۰۱۸ فناوری های Starlight و Starlight+ را ارائه کرد که دوربین های مداربسته را  قادر می ساخت تا در محیط های کم نور تصویر رنگی با جزئیات بیشتری، ارائه دهد. در این مقاله، به معرفی قابلیت های فناوری تمام رنگی داهوا می پردازیم.

پیدایش فناوری تمام رنگی داهوا

داهوا، با تمرکز بر تامین تقاضای افراد به ارائه ی تصاویر با وضوح بالا در شرایط نوری کم، در سال ۲۰۲۰ انقلابی بزرگ در ارائه تصاویر تمام رنگی در صنعت نظارت تصویری را ایجاد کرد. داهوا با استفاده از معرفی Super Aperture F1.0، حسگر تصویر فوق قدرتمند ۱/۱.۸ و ISP 4.0 نظارت تمام رنگی در تمام ساعات شبانه روز را امکان پذیر ساخته است.

در سال ۲۰۲۱، شرکت داهوا سری جدید با عنوان ” نسخه ۲.۰″ را ارائه کرد. همچنین تکنولوژی تمام رنگی را در محصولاتی چون : پانوراما، ۴K و موتورایز ایجاد کرد. این اقدام داهوا، طیف بیشتری از رضایت مندی کاربران و مشتریان را فراهم ساخت.

در ادامه به معرفی محصولاتی که از فناوری تمام رنگی داهوا، بهره برده اند، می پردازیم:

Full Color + TiOC

فناوری TiOC(three-in-one-camera) بر گرفته از مفهوم ” سه فناوری در یک دوربین ” می باشد. در واقع می توان گفت که قابلیت هایی چون : نورپردازی هوشمند دوگانه، بازدارندگی فعال و هوش مصنوعی را شامل می شود. این فناوری این امکان را فراهم می سازد تا در صورت ورود افراد ناشناس و مزاحمین به محیط مورد نظر، هشدارهای لازم ایجاد شود و اطلاع رسانی های لازم به کاربران صورت گیرد. همچنین تصاویر تمام رنگی از وقایع ارائه و ذخیره شود.

کاربرد TiOC

فناوری TiOC، امکان فراهم سازی تصاویر تمام رنگی با وضوح بالا در شرایط نوری کم را فراهم می سازد. همچنین با استفاده از نورپردازی هوشمند و زمان بندی نورپردازی، می تواند از فلش زدن نور آبی و قرمز در تصویر جلوگیری کند.

Full Color + Panoramic

دوربین های پانورامیک تمام رنگی با بکارگیری دو حسگر تصویر، میتوانند تصویر ۱۸۰ درجه تمام رنگی در دوربین های ثابت و گردان فراهم کنند. پس از دریافت تصویر در لنز چپ و راست، با استفاده از الگوریتم های تصویر سازی، تصویری یکپارچه وکامل را فراهم می سازد که از بهم ریختگی تصویر جلوگیری می کند. الگوریتم Pixel level metadata fusion داهوا، دو تصویر را به گونه ای در کنار هم قرار می دهد که گویی یک لنز واحد، یک تصویر ۱۸۰ درجه را ذخیره کرده است.

دوربین های پانوراما، دارای فناوری EPTZ هستند که تصویری عریض از محیط ارائه کرده و کاربر را قادر می سازد تا برای نظارت بهتر بر روی یک نقطه خاص تمرکز کند. در دوربین های Panoramic PTZ، قابلیت هوش مصنوعی را در نقاط مورد نظر فعال کرد.

Full Color + Zoom

دوربین های موتورایز تمام رنگی داهوا دارای قدرت بزرگ نمایی ۵ برابر و فوکوس خودکار، هستند. حتی در هنگام بزرگ نمایی نیز فوکوس خود را از دست نمی دهند. این دوربین ها، می توانند فواصل طولانی تر را در شب روشن کرده و جزئیات سوژه های در فواصل دور را نیز به خوبی نمایش دهند.

Full Color + 4K

دوربین های ۸MP و تمام رنگی داهوا، تصاویری با کیفیت و با جزئیات بالا در تمام ساعات شبانه روز فراهم می کنند. در طراحی این دوربین ها، از حسگرهای ۱/۱.۲ اینچی استفاده شده است. این حسگرها، حسگرهای مناسبی برای ارائه تصاویر تمام رنگی هستند و دارای ۱۱۰% افزایش سایز پیکسل نسبت به دوربین های ۸MP، معمولی می باشد. این دوربین ها، دارای Aperture F1.0 بوده که می توانند نور بیشتری را تا ۲ برابر دوربین های معمولی جذب کنند.

کاربرد فناوری تمام رنگی داهوا

  • مدیریت تردد افراد به مکان های عمومی
  • کنترل ورود افراد به محدوده ی محل زندگی
  • کنترل حفاظت محیط زیست
  • و …

کلام آخر در خصوص معرفی قابلیت فناوری تمام رنگی داهوا

بهره گیری از فناوری Photosensitivity در این سری محصولات، این امکان را فراهم می سازد تا تصاویر تمام رنگی و با وضوح بالا ارائه و ذخیره می شود.

اشتراک گذاری

با استفاده از روش های زیر میتوانید این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

Share on twitter
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp