دسته بندی کالاها

ورود به سایت

بازنشانی رمز عبور

تا کنون ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام

عضویت

عضویت به عنوان فروشنده

شماره موبایل یا ایمیل را وارد کنید

پسورد را وارد کنید

ثبت نام

https://virasn.com/فروشگاه /

سبد خالی

ویرا سیستم نادین virasn.com

لزوم استفاده از سیستم‌های حفاظتی و امنیتی

هر کسب و کاری به منظور حفظ ارزش و سرمایه خود نیاز به استفاده از سیستم‌های حفاظتی و امنیتی دارد. تأمین امنیت هر کسب و کاری در وهله اول، مهم‌ترین اقدام است. با توجه به سرگذشت کسب و کارهای گذشته و آسیب‌های بزرگی که به دلیل عدم وجود این سامانه‌ها برای آن‌ها رخ داده و باعث عدم پیشرفت و در برخی موارد حذف آن کسب و کار شده، می‌توان نتیجه گرفت که استفاده از این سامانه‌ها جزء ملزومات راه‌اندازی یک کسب و کار است.

امروزه با گسترش سیستم‌های حفاظتی و امنیتی شاهد استفاده گسترده از آن در مکان‌های عمومی و حتی خانه‌های شخصی هستیم. این‌گونه سامانه‌ها در خانه‌های شخصی به منظور حفظ و حراست از دارایی شخصی و تأمین امنیت حریم خانه در برابر تجاوزات خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاربرد سیستم‌های حفاظتی و امنیتی

کاربردهای زیادی برای این سیستم‌ها ذکر شده، اما مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  • بالا بردن امنیت یک مکان خاص
  • کم کردن میزان جرم و جنایت
  • بالا بردن امنیت خودروها در پارکینگ‌ها
  • جلوگیری از سرقت کالاها در فروشگاه‌ها
  • جلوگیری از سرقت اموال منازل
  • ….

انواع سیستم‌های حفاظتی و امنیتی

با توجه به نحوه استفاده از این سامانه‌ها، آن‌ها را به انواع زیر تقسیم‌بندی می‌کنند:

سیستم‌های هشداری نظارتی

به منظور نظارت بر اماکن و فعالیت‌های اجتماعی استفاده از سیستم‌های حفاظتی و امنیتی کاربرد بسیار بالایی دارد. به منظور راه‌اندازی یک شبکه امنیتی جامع، سیستم های هشداری نظارتی یکی از برترین انتخاب‌ها هستند.

این نوع از سیستم های امنیتی معمولا برای نظارت و تأمین امنیت منازل به کار برده می‌شود و عموما به صورت دائم مورد نظارت قرار می‌گیرند و در مواقع مشکوک افراد آموزش دیده به سرعت به محل اعزام می‌شوند.

سیستم‌های هشداری بی‌سیم

استفاده از شبکه بی‌سیم (Wireless) این امکان را فراهم می‌سازد که به صورت لحظه‌ای مکان مورد نظر را تحت نظارت داشته باشیم. به منظور جلوگیری از نفوذ سارقین بالقوه، سیستم‌های حفاظتی و امنیتی بی‌سیم بسیار موثر و کارآمد خواهند بود.

سیستم‌های نظارت ویدیویی

سیستم نظارت ویدئویی یکی از انواع این سامانه‌ها است که علاوه بر بازدارنده بودن برای سارقین، شناسایی و دستگیری آنها را نیز راحت‌تر می‌کند و باعث کارآمدی بالای آن است.

سیستم‌های کنترل دسترسی

سیستم های کنترل دسترسی نوعی دیگر از این سامانه‌ها هستند که ورود و دسترسی به بخش‌های مشخصی از محل مورد نظر را برای افراد خاصی محدود می‌کند.

اشتراک گذاری

با استفاده از روش های زیر میتوانید این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

Share on twitter
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp