دسته بندی کالاها

ورود به سایت

بازنشانی رمز عبور

تا کنون ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام

عضویت

عضویت به عنوان فروشنده

شماره موبایل یا ایمیل را وارد کنید

پسورد را وارد کنید

ثبت نام

https://virasn.com/فروشگاه /

سبد خالی

ویرا سیستم نادین virasn.com

آشنایی با دوربین مداربسته آنالوگ

دوربین مداربسته آنالوگ از سری امکانات امنیتی هستند که سالهای زیادی از ورودشان به بازار می گذرد و از قدیمی های این صنعت به حساب می آیند. دوربین های مداربسته آنالوگ، تصاویر را با یک ضبط کننده دیجیتالی ثبت می کند تا آن ها را به فرمت دیجیتال دربیاورد. نحوه کار این دوربین مدار بسته به این شکل است که با استفاده از سنسورهای تصویر CCD، تصاویر را برای پردازش به فرم دیجیتالی تبدیل می کند، اما قبل از اینکه بتواند ویدئو را ارسال کند، می بایست آن ها را به حالت انالوگ برگرداند. بنابراین، دوربین مدار بسته analog می تواند مانند ضبط کننده های ویدئو و مانیتور، فیلم را دریافت کند.

نحوه کار سیستم دوربین های مداربسته انالوگ

 این دوربین ها با امواج آنالوگ کار می کنند و کیفیت تصاویر ضبط شده در آن ها بستگی به امواج آنالوگ دارد، و در زمان ارسال فیلم ها به صورت بیسیم، از محدوده فرکانس امواج آنالوگ استفاده می شود. امواج آنالوگ همیشه تحت تاثیر نویز می باشند، از این رو نوع کابل هایی که برای آن ها استفاده می شود در سطح رزولیشن تصاویر خروجی دوربین تاثیر مستقیم دارد. دوربین های مداربسته آنالوگ دارای تی وی لاین (TVL) محدود می باشند اما برای اهداف نظارتی، وضوح تصویر ۱.۳ مگاپیکسلی آنالوگ کفایت می کند. کیفیت نهایی ویدئو ها توسط دستگاه DVR یا مانیتورها که با استفاده از کابل های کواکس مثل RG59، که تصاویر را ضبط می کند ارائه می شود. برای این امر می بایست ضبط و نرم افزار ویژه ای خریداری کرد.

مزیت های دوربین مداربسته analog

از مزیت های این دوربین مداربسته، ارزان بودن آن نسبت به سایر دوربین ها می باشد. دوربین مداربسته آنالوگ روند اجرایی نسبتا آسانی دارد، مطابقت کامل با شرایط رو شنایی و حالت چرخشی (PTZ) را دارا می باشد، نصب و کار با آن ها بسیار ساده است و همچنین تنوع بالایی را بر اساس نوع نیاز در اختیار کاربر قرار می دهد.از دیگر حسن های آن می توان به قابلیت نظارت از راه دور و اتصال این دوربین ها در مسافت های طولانی به یکدیگر اشاره کرد. اما دسترسی به اطلاعات در این مسافت برای هر فرد دیگری امکان پذیر است، از این رو امنیت صد در صدی اطلاعات را فراهم نمی کند.

اشتراک گذاری

با استفاده از روش های زیر میتوانید این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

Share on twitter
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp